Adana Sanayi Odası Tarafından Düzenlenen “İhracat Bedellerinin Yurda Getirilmesine İlişkin Usul Ve Esaslar” Konulu Sunum, 23 Aralık 2021 Perşembe Günü ADASO’da

ADASO – İHRACAT BEDELLERİNİN YURDA GETİRİLMESİ USUL VE ESASLARI – R. BÜLENT DEMİRBAĞ 23.12.2021

Bilindiği üzere, “İhracat Bedellerinin Yurda Getirilmesi” ilişkin usul ve esaslar Kambiyo (Döviz) mevzuatı çerçevesinde belirlenmektedir. Bu kapsamda Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından yayımlanan İhracat Genelgesi’nde Ekim-2021’de önemli değişiklikler yapılmıştır.

Bu değişiklikleri de içeren “İhracat Bedellerinin Yurda Getirilmesine İlişkin Usul ve Esaslar” konulu sunum 23 Aralık 2021 Perşembe günü  13:00-16:00 saatleri arasında Adana Sanayi Odasında -ADASO- gerçekleştirilmiştir. Yapılan sunumun “konu başlıkları”na ulaşmak için tıklayınız,

ADASO’da yapılan “İhracat Bedellerinin Yurda Getirilmesi İlişkin Usul ve Esaslar” konulu sunuma ise tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir..

2 yorum

 1. Sayın Bülent Bey,
  Adana Sanayi Odası toplantısında kıymetli eğitiminiz, sunum ve sohbetiniz için, şahsım ve Adanalı hemşehrilerim adina teşekkür ederim.
  Zamanında yazamamış olmanın mahçubiyeti içinde, yeni yılın ilk gününde, ılk iş olarak yazmayı görev bildim.
  İhracatçı, madenci, sanayici, 2.nesil yatırımcı olarak pek çok kimliği birarada taşıma gayret ve bilinciyle çalışan, kobi temsilcisyiz. Memleket genelinde gerek kamu gerekse özel sektör paydaşlığı, farkındalık gayretleriyle, gönüllü nefere ihtiyaç duyulması hususunda, iletişim bilgilerimi paylaşmaya vesile, 41.yılınızı tekrar tebrik ederim.
  Saygılar.
  Cemil Merih Akay

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir